Strona główna
Galeria
Rzeźnia Delicjusz
Kłodzino
O Firmie
Certyfikaty
Kontakt
O Firmie

Firma Delicjusz (ubojnia bydła, trzody i owiec) powstała w 1991 roku. Od początku działalności zajmowała się ubojem zwierząt rzeźnych oraz sprzedażą mięsa.

Początki firmy to mała rzeźnia w miejscowości Łozice o niewielkich możliwościach ubojowych (kilkanaście szt. bydła i kilkadziesiąt szt. trzody dziennie).

W czerwcu 2004 roku firma oddała do użytku nową, nowoczesną rzeźnie w miejscowości Kłodzino (powiat Pyrzycki) o możliwościach ubojowych ok. 120 szt. bydła i 350 szt. trzody na dobę.

W halach ubojowych zainstalowana została światowej klasy linia produkcyjna z ruchomymi podestami.

Nasza rzeźnia do wychładzania produkowanego mięsa dysponuje sześcioma chłodniami o wysokiej wydajności oraz jedną komorą do chłodzenia szokowego.

W 2007 roku firma zakupiła nowoczesną komorę obrotową do uboju bydła, która spełnia wszystkie wymogi związane z ubojem i dobrostanem zwierząt rzeźnych podczas uboju.

Inwestycja ta umożliwiła dywersyfikację działalności firmy w kierunku rytualnego uboju bydła, co potwierdzają uzyskane certyfikaty Halal oraz Kosher

Obecnie firma zatrudnia ponad 50 pracowników sprzedając mięso na rynek polski i zagraniczny.

Do transportu Delicjusz używa własnej floty chłodni o łącznej masie załadunkowej 60 ton.

Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku, w 2013 roku zakład został rozbudowany o dodatkowe 1000 m2 powierzchni, na której prowadzony jest rozbiór oraz pakowanie produkowanego mięsa na najnowocześniejszej linii produkcyjnej w regionie.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy.


 
Strona głównaGaleria
Delicjusz D. Wojtyla, S. Podsiadło Sp. J. - Kłodzino 65 74-210 Przelewice - tel. 607-936-532 - e-mail: delicjusz1@o2.pl